Технології

Компанія «Бівуак» у своїй роботі використовує якісні та сучасні технології виготовлення виробів з металу, які гарантують кращий результат. Оскільки основний наш принцип – вдосконалення продукції, ми велику увагу приділяємо процесу виробництва.

На сьогоднішній день при виготовленні виробів ми використовуємо такі технології:

холодне штампування

Цей метод дозволяє отримувати тривимірні вироби з об’ємним і детальним малюнком. За допомогою штампування виготовляють медалі, монети, жетони. Використовуючи сплав нейзильбер, можна добитися ефекту під срібло, латуні – під золото, а томпаку – під бронзу.

 

хімічне гравіювання

Суть цієї технології в тому, що на поверхню металу за допомогою фотографічного способу наноситься зображення. Потім при використанні спеціального розчину створюються поглиблення, відповідні малюнку. На завершення готові пластини під впливом преса набувають відповідної форми.

 

холодні і гарячі емалі

На поверхню металу наносяться поглиблення, які згодом заповнюються емаллю, змішаною з водою. Потім заготовку обпалюють, а поверхня емалі шліфується для рівномірного розподілу.

 

гальванічне покриття

Метод полягає в нанесенні на виріб тонкого металевого шару, за допомогою якого поліпшуються декоративні та захисні властивості продукції. Можна забарвити виріб в будь-який необхідний колір: золота, срібла, нікелю, латуні і т.д. У нас Ви можете замовити покриття виробів з металу нікелем блакитним, золотом, міддю, сріблом.